مطالعات جدید با بررسی سیصد هزار نفر به این نتیجه دست یافت حتی ضربه کوچک به مغز می تواند تا 56 درصد احتمال بروز بیما ری پارکینسون را بیشتر کند

ادامه مطلب

دستیار داروسازی طب سنتی گفت: مصرف روزانه سیب برای برطرف شدن افسردگی، کبد چرب، تقویت قوای بدن و تقویت معده مفید است همچنین از بروز سرطان ریه،کولون و پروستات پیشگیری می کند.

ادامه مطلب

رئیس بیست و پنجمین کنگره بین‌المللی ایمونولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران با اشاره به افزایش موارد ابتلا به بیماری ای ال اس ALS در سال های اخیر، این بیماری را غم انگیزترین بیماری دستگاه عصبی دانست که هنوز درمانی برای آن شناخته نشده است.

ادامه مطلب

طبق اعلام انجمن قلب آمریکا، دندان‌ها نشانه خوب سلامت قلب هستند.

ادامه مطلب

پزشکان اعلام کرده‌اند که بی‌خوابی موجب افزایش وزن در افراد می‌شود و به دنبال این موضوع 12 روش را برای بهبود خواب ارائه کرده‌اند.

ادامه مطلب

یک متخصص طب سنتی گفت:کبد چرب از موفقیت مردان در باروری می‌کاهد و از دیدگاه طب نوین برای بچه دار شدن چنین مردی مشکلی ایجاد نمی‌شود ولی براساس طب ایرانی، نطفه محصول هاضمه موادغذایی است و سلامت نطفه تماماً به سلامت اعضای بدن بستگی دارد.

ادامه مطلب

گاهی اضافه وزن هیچ ارتباطی به کالری یا ورزش ندارد. در عوض، برای تعداد زیادی از ما، مشکل در مورد سوخت و ساز ناقص هورمون‌هاست. تحقیقات هنوز در مورد این مسائل ادامه دارد و مورد بررسی جامع قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

در این مطلب با خطرات وحشتناک شکستن قلنج انگشتان دست آشنا شوید.

ادامه مطلب

دبیر سی و چهارمین کنگره رادیولوژی با اشاره به اینکه بیماری‌های ریوی در کودکان طیف وسیعی را به خود اختصاص می‌دهد، دلایل ابتلای آنها به یبوست را تشریح کرد.

ادامه مطلب

در جدیدترین پژوهش با استفاده از رنگ مو و شناسایی رنگدانه‌ها می‌توان خطر ابتلا به برخی بیماری‌ها را در افراد شناسایی کرد.

ادامه مطلب

محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز فصل بهار، بایدها و نبایدهای این فصل را عنوان کرد.

ادامه مطلب

محققان می‌گویند نوشیدن بالغ بر سه فنجان چای یا قهوه در روز برای کاهش تپش نامنظم قلب و ریسک سکته مفید است.

ادامه مطلب

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد داشتن چربی شکمی خطر حمله قلبی را دو برابر افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب

نور صفحه نمایش وسایل الکترونیکی می‌تواند اثری خطرناک بر خردسالان و حتی پیش از تولد آن‌ها در دوران جنینی داشته باشند.

ادامه مطلب

سرطان پستان به‌عنوان شایع­ترین سرطان تشخیص داده‌شده و عامل اصلی مرگ‌ومیر ناشی از سرطان در بین زنان سراسر جهان محسوب می‌شود.

ادامه مطلب