در همین راستا شرکت ها در جستجوی روش های نوآورانه و مبتکرانه برای تبلیغات هستند؛ به همین دلیل جای تعجب نخواهد بود که پله های برقی هم توجه آنها را به خود جلب کند.

ادامه مطلب

عکسی باورنکردنی از شهر حمص در سوریه پس از سال های جنگ را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

هنوز مشخص نیست که در دو دهه پیش چه اتفاقی افتاده بود که یک مرد میانسال چینی فکر کرد که بلعیدن یک چراغ قوه می‌تواند ایده خوبی باشد!

ادامه مطلب

کیتارو موسیقیدان مطرح ژاپنی برای دومین بار در ایران حضور پیدا کرده و قرار است طی سه شب در تالار بزرگ کشور روی صحنه برود؛ اما اتفاق جالب توجه این اجرا قیمت‌های عجیب و گزاف آن است.

ادامه مطلب

وزنه برداری قدرتی یک ورزش پر زرق و برق برای نشان دادن تناسب اندام و قدرت جسمانی است اما یک دانشجوی دندان پزشکی هندی با برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهانی این رشته، کلیشه ها را شکسته است زیرا او یک خانم محجبه است که بدنش را به طور کامل می پوشاند. او که اکنون 23 سال دارد نخستین زنی است که با پوشش اسلامی در این مسابقات شرکت می‌نماید.

ادامه مطلب

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دعای خیر و انرژی مثبت میلیون‌ها ایرانی، به کاروان تیم ملی منتقل خواهد شد.

ادامه مطلب

عکسی از نگار جواهریان و شقایق فراهانی در دومین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر

ادامه مطلب

عکسی از الناز حبیبی دیشب در مراسم افتتاحیه یک مرکز دندانپزشکی

ادامه مطلب

فروش خرمای ایران به نام تولید عربستان در فروشگاه‌های پاکستان

ادامه مطلب

بهاره افشاری عکس تازه ای از خود منتشر کرد.

ادامه مطلب

حدیث فولادوند عکسی از خود در باشگاه ورزشی منتشر کرد.

ادامه مطلب

در آخرین حاشیه‌ها از مراسم ازدواج در پیش روی مگان مارکل با شاهزاده هری نوه‌ی ملکه انگلیس، فاش شده است که هنرپیشه آمریکایی هیچ یک از اعضای خانواده‌اش را به این مراسم دعوت نکرده است.

ادامه مطلب

وحید بهادری با نام هنری بنیامین بهادری آهنگساز، ترانه سرا، بازیگر و خواننده سرشناس کشورمان که با ترانه "خاطره ها" (دنیا دیگه مثل تو نداره) در دنیای موسیقی به شهرت رسید.

ادامه مطلب

عکس کتایون ریاحی بازیگر معروف سینما با نماد‌های جشنواره جهانی فجر را ببینید.

ادامه مطلب

" Matthias Schmidt" عکاس خبرگزاری رویترز که به ایران سفر کرده، عکسی متفاوت از لحظه وقوع طوفان روز ۲۷ فروردین در یزد را ثبت کرد.

ادامه مطلب