آخرین یارانه نقدی سال ۱۳۹۶ را امشب دولت با هزینه حدود ۳۶۰۰ میلیارد تومان به حساب حاضران در لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها که تعدادشان به حدود ۷۷ میلیون نفر می‌رسد، واریز خواهد کرد.

ادامه مطلب

وقتی زندگی در روالی یکنواخت و کسالت‌بار می‌افتد و عملاً به مُردگی تبدیل می‌شود، چه باید بکنیم؟ دو پاسخ برای این سؤال وجود دارد: دائماً دنبال چیز‌های تازه باش، یا معنای باثبات‌تر و عمیق‌تری برای همین روال پیدا کن. اما هر دو پاسخ به یک اندازه تباه‌اند. شان کِلی در رابطه‌ای که با استادش هیوبرت دریفوس داشته راه‌حل سومی را جست‌وجو می‌کند.

ادامه مطلب

سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای درخصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال 1396 صادر کرد.

ادامه مطلب

عسل ماده غذایی بسیار مفیدی است که به دلیل شیرین بودن مورچه ها را به سمت خود می کشد، برای حفاظت از عسل در برابر مورچه ها راهکار های ساده وجود دارد که در این مطلب به آن اشاره می کنیم.

ادامه مطلب

همانطور که هنگام شستن لباس ها باید به نوع، جنس و رنگ آنها دقت کنیم برای خشک کردن لباس ها هم نکات مختلفی وجود دارد که با رعایت آنها لباس ها سالم تر می مانند و طول عمر بیشتری دارند.

ادامه مطلب

یکی از مهارت های اولیه خیاطی ، نحوه تعوض زیپ خراب در لباسها است که نیازی به تجربه زیاد ندارد.اگر زیپ لباس شما هم خراب شده است به راحتی می توانید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

ادامه مطلب

برای دانه کردن انار چندین روش مورد استفاده است. دانه کردن انار در آب و یا دانه کردن انار با دست و ابزاری ساده. 2 روش از ساده ترین روش های دانه کردن انار را برایتان خواهیم گفت.

ادامه مطلب

تفاله آب هویچ را دور نریزید و از آن برای خوشمزه و خوشبو کردن بعضی از غذاها استفاده کنید. تفاله ی هویج جزو 10 تفاله ی میوه ای است که بسیار پرخاصیت و پرمصرف هستند.

ادامه مطلب

لباس های جین از زمانهای بسیار دور یکی از پرطرفدارترین نوع پوشش در زنان و مردان بوده است و تغییراتی از قبیل سنگشور کردن نیز به محبوبیت آن افزوده است.شما هم می توانید لباسهای لی خود را در منزل سنگشور کرده و تنوع جدیدی در آنها ایجاد کنید.

ادامه مطلب

مهم نیست سفری چند روزه در پیش دارید، آخر هفته به ساحل می روید و یا اینکه قصد دارید سفری سه هفته ای به هیمالیا داشته باشید، شما باید وسیله های خود را جمع کنید و مهم این است که این کار را به درستی و با دقت کافی انجام دهید.

ادامه مطلب

سبزی را می توان 2 تا 3 ماه در فریزر نگهداری کرد و اگر بیش از این مدت داخل فریزر بماند ارزش تغذیه آن کم نمی شود بلکه مواد معطر آن کم می شود.در ادامه نکاتی را برای فریزکردن سبزی پیشنهاد خواهیم داد.

ادامه مطلب

اگر ماهی قرمز سفره هفت سین شما هنوز زنده است از رها کردن آن در دریاچه ها و رودخانه ها جدا بپرهیزید ، زیرا ماهی قرمز باعث تغییر در اکوسیستم رودخانه ها می شود و به گونه های مهاجم تبدیل می شود.

ادامه مطلب

در بازار آزاد تهران، قیمت انواع ارز با کاهش مواجه بود، به نحوی که نرخ دلار به ۴۸۴۱ تومان و یورو به ۵۸۷۷ تومان رسید.

ادامه مطلب

فرش یکی از مهمترین وسایل منزل است که بر خلاف تصورات غلطی که وجود دارد در زیبایی دکوراسیون و چیدمان خانه تاثیر فراوانی دارد. بنابراین در انتخاب فرش برای منزل باید دقت فراوان شود.

ادامه مطلب

“اتو کشی لباس” تقریبا جزو کارهای تمام خانم هاست و از انجا که برای انجام هرکاری باید اصول و نکاتی را بدانیم و رعایت کنیم پس باید نکات خرید میز اتو و روش های اتو کشیدن لباس را هم بدانیم.

ادامه مطلب