پزشکان معتقدند مصرف ویتامین‌ها و مکمل‌ها نمی‌تواند مانع از شکستگی استخوانی در سالمندان شود و این افراد باید ورزش کنند.

ادامه مطلب

تحقیقات نشان می‌دهند که نشستن برای مدت طولانی در هر روز، برای بدن‌های ما انسان‌ها خوب نیست. یک مطالعه‌ی جدید که ماه گذشته منتشر شد، خطر نشستن طولانی مدت را باز هم بالاتر برد. افرادی که قسمت عمده‌ی ساعات بیداری شان را در حالت نشسته سپری می‌کنند، در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به دیابت، بیماری قلبی، برخی از انواع سرطان‌ها، و مرگ زودرس قرار دارند!

ادامه مطلب

شما خسته‌اید، سرتان شلوغ است و حوصله و انگیزه تمرین کردن ندارید. تلاش خوبی بود، اما اینها بهانه‌های نسبتا شل و ولی برای صرفنظر کردن از یک تمرین هستند! دست از ناله و شکایت بردارید و همین حالا به باشگاه بروید.

ادامه مطلب

همه‌ی ما دوست داشتیم آن خانم خوش شانسه باشیم، که وقتی تردمیل می‌دود، با آرامش لبخند می‌زند. اما در واقعیت، رابطه‌ی اکثر مردم با ورزش، احتمالا کمی (اوکی، خیلی) تیره‌تر است!

ادامه مطلب

اگر به دنبال یک ورزش راحت می گردید که بیش از ورزش های دیگر می توانند بدن شما را پرورش دهد هیچ چیز به مانند طناب کارآمد نیست. این ورزش را می توانید در خانه های کوچک به راحتی انجام دهید.

ادامه مطلب

اغلب انسانها بعد از ۳۰ سالگی شاهد کاهش توده استخوانی خواهند بود که وضعیتی خطرناک به شمار می‌رود و ابتلا به شکستگی‌های استخوانی را افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب

«پیاده‌روی» از جمله کارهای ساده‌ایست که نیاز به هیچ مقدمه‌ای ندارد اما می‌تواند لحظات خوشی را برایتان رقم بزند. پس اگر اهل پیاده‌روی هستید این راهنما را بخوانید.

ادامه مطلب

شاید باورتان نشود که آدامس جویدن در حین انجام تمرینات ورزشی، تا چه حد بر سلامت فرد تاثیرگذار خواهد بود! افراد زیادی علاقه دارند که همیشه آدامس بجوند و وقت تلف شده خود را این‌گونه بگذرانند

ادامه مطلب

این ضرب المثل که می‌گوید،" عقل سالم در بدن سالم" واقعا درست است. افراد قوی در حل مشکل، آزمون‌های هوش و استدلال آوردن نیز، قوی هستند و واکنش‌های آنها نسبت به دیگران سریع تر است. دانشمندان منچستر با بررسی 457 هزار نفر، متوجه شدند افرادی که دارای ماهیچه‌ها و به طور کلی بدنی قوی هستند، مغزهای سالم‌تری داشته و مشکلات زندگی را بهتر حل می‌کنند و رفتاری هوشمندانه‌تر دارند.

ادامه مطلب

یکی از بهترین راه های چربی سوزی و لاغری، پیاده روی است اما اینکه بهترین زمان برای پیاده روی چه زمانی است و یا چطور و چقدر باید پیاده روی کنید تا چربی سوزی داشته باشید هم بسیار مهم است. این مطلب همه چیز را در این باره به شما خواهد گفت.

ادامه مطلب

برای آب کردن شکم و پهلو آسان ترین راه را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

اگر پزشک به شما توصیه کرده که از مکمل گلوتامین استفاده کنید، قبل از آن این مطلب را بخوانید. ما به شما می گوییم بهترین زمان مصرف گلوتامین چه زمانی است و چطور باید آن را مصرف کنید.

ادامه مطلب

شنا تقریبا تمام گروه های عضلانی اصلی را درگیر می کند زیرا فرد باید از دست ها، پاها، نیم تنه بالایی و شکم خود استفاده کند.

ادامه مطلب

تمرین کراس‌فیت دارای ویژگی‌های منحصر به‌فرد بسیاری، ازجمله تنوع بالای حرکات است. علت تنوع بسیار زیاد آن، به این نکته برمی‌گردد که کراس فیت، ترکیبی از چند ورزش متفاوت بوده و به‌خاطر همین می‌توان تمرینات متنوع و متفاوتی را در این رشته طراحی کرد.

ادامه مطلب

تمرینات هوازی مبتنی بر وزن بدن تاثیر چشمگیری در بهبود تناسب اندام و وضعیت قلبی-عروقی بدن دارد. ورزش‌های هوازی در مقایسه با تمرینات با وزنه براحتی و بدون صرف زمان و هزینه زیاد در خانه قابل انجام هستند. در ادامه با تمرینات هوازی در خانه (تاباتا) که 30 دقیقه طول می‌کشند و شامل ۷ حرکت چالش برانگیز است، بهتر آشنا می‌شوید.

ادامه مطلب